Osvetlenie

V našej kategórií Osvetlenie nakúpite tovar už od 1.49 €. K najčastejšie kupovaným patrí Stropné LED osvetlenie Puccy, guľaté% a Stojacia lampa Arian%, ale aj Stropná lampa London, imitácie křišťáľov%. Zákazníci dobre hodnotia najmä Stropné/nástenné osvetlenie Venus% V akcií kúpite aktuálne produkt Stolná lampa Ping, biela látka% K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Vodná lampa Motion R5073-47% Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Set osvetlenia Tom%. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Osvetlenie a budete naozaj spokojní.

Stojacia lampa Arian%

Lampa na kovovej tyči je naozajstným trendom moderných interiérov. Stabilná základňa z bieleho mramoru pre maximálnu stabilitu. Polohovateľné biele tienidlo.

Stropné osvetlenie Venus%

Moderné stropné osvetlenie s nastaviteľnou farbou svetla pomocou diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou balenia. Biele štvorcové tienidlo s chrómovo lesklými prvkami na bokoch.

Osvetlenie Flower, 4 svietidlá%

Stropné osvetlenie z atraktívnej kolekcie FLOWER je inšpirované motívmi rozkvitnutých kvetín. Tienidlo je tvorené početnou sadou okvetných lístkov v čírom i farebnom prevedení - sami si tak môžete...

Osvetlenie Flower, 2 svietidlá%

Osvetlenie z atraktívnej kolekcie FLOWER je inšpirované motívmi rozkvitnutých kvetín. Tienidlo je tvorené početnou sadou okvetných lístkov v čírom i farebnom prevedení - sami si tak môžete pri...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: