Kombinované komody

V našej kategórií Kombinované komody nakúpite tovar už od 44.9 €. K najčastejšie kupovaným patrí Komoda Ida 03, dub sonoma/biela% a Komoda Ida 02, dub sonoma/biela%, ale aj Široká komoda Boom, saténový orech/hnedá, 175 cm%. Zákazníci dobre hodnotia najmä Komoda Universal, dub sonoma/biela% V akcií kúpite aktuálne produkt Široká komoda Caracas typ 21, dub/biely lesk, s osvetlením% K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Komoda Tom, divoký dub% Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Kancelárska zostava Markus, dub sonoma/biela mat%. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Kombinované komody a budete naozaj spokojní.

Komoda Chrome, šedá%

Moderný interier si môžete dokonale zladiť do svojich obľúbených farieb. Široká komoda s lesklo metalicky-šedými povrchy je skvelou inšpiráciou.

Komoda Romance, smrekovec/dub%

Romantické kúzlo nábytku v elegantnom vidieckom štýle podtrhujú dekoratívne reliéfy predných plôch a kombinácie bieleného sibírskeho smrekovca s útulnými tónmi dubového drevodekoru.

Komoda Romance, smrekovec/dub%

Romantické kúzlo nábytku v elegantnom vidieckom štýle podtrhujú dekoratívne reliéfy predných plôch a kombinácie bieleného sibírskeho smrekovca s útulnými tónmi dubového drevodekoru.

Komoda Capri, dub wotan/biela%

Široká úložná komoda z dizajnovej kolekcie Capri. Nábytok s hnedými prvkami drevodekoru a výraznými hrčami vytvorí dokonalé prostredie pre útulne zariadený domov.

Detská skrinka Kate%

Detská skrinka z kolekcie Kate pre malé i veľké princezné. Nábytok pre dievčatá s ružovými aplikáciami a motívom princeznovské koruny je skvelou inšpiráciou pre zariadenie vysnívanej detskej izby.

Komoda Rumba, biela, s osvetlením%

Komoda v trendovom štýle ponúka praktické úložné priestory aj otvorené priehradky pre umiestnenie dekoračných predmetov alebo elektroniky. V bielom prevedení a vrátane LED osvetlenie sklenené police.

Komoda so zásuvkami Starlet Plus%

Komoda so zásuvkami z kolekcie Starlet s lesklo bielymi plochami osloví všetkých, ktorí majú radi moderný čistý dizajn. Ponúka úložný priestor s 2 zásuvkami a 2 otočnými dverami.

Komoda Kolding, 47 cm%

Komoda s otočnými dverami a zásuvkami o celkovej celkovou šírkou 47 cm z kolekcie Kolding v pôvabnom škandinávskom štýle, ktorý je obľúbený naprieč generáciami. Biele línie nábytku dopĺňajú prvky...

Kombinovaná komoda Kolding, 93 cm%

Komoda kombinovaná dvermi a zásuvkami o celkovej celkovou šírkou 93 cm z kolekcie Kolding v pôvabnom škandinávskom štýle, ktorý je obľúbený naprieč generáciami. Biele línie nábytku dopĺňajú prvky...

Komoda Nadja, biela%

Komoda z programu Nadja je vhodná pre vybavenie akejkoľvek spálne alebo izby - univerzálne elegantný nábytok osloví mladú aj staršiu generáciu. Vyrobená v bielom dekore.

Komoda Rondo, dub sonoma/biela%

Komoda Rondo zaujme elegantným zaoblením predných hrán a je univerzálne využiteľná v každej miestnosti bytu. Obsahuje dvere i stredové zásuvky, vyrobená v prevedení dub sonoma/biela.

Komoda Rondo, biela%

Komoda Rondo zaujme elegantným zaoblením predných hrán a je univerzálne využiteľná v každej miestnosti bytu. Obsahuje dvere i stredové zásuvky, vyrobená v celobielom prevedení.

Komoda Nano, dub/grafit%

Komoda z programu Nano obsahuje praktické úložné priestory a zaujme svojím vzhľadom v kombinácii útulného dubového dekoru a grafitovej farby. Hodí sa pre vybavenie izby detí, tínedžerov i dospelých.

Komoda Baccio 118 cm, beton/biela%

Komoda Baccio o šírke 118 cm v módnej kombinácii imitácie šedého betónu a matne bielej farby prakticky doplní akúkoľvek miestnosť moderného interiéru. V prevedení s 3 dverami a 3 zásuvkami.

Široká komoda Milo, s osvetlením%

Vodorovné línie číreho skla perfektne dotvárajú nadčasový dizajn lesklo bielej širokej komody. Po ich nasvietení navyše získate veľmi zaujímavý večerný efekt - nábytok tak v miestnosti dokonale...

Komoda Nadja, dub sonoma%

Komoda z programu Nadja je vhodná pre vybavenie akejkoľvek spálne alebo izby - univerzálne elegantný nábytok osloví mladú aj staršiu generáciu. Vyrobená v dekore dub sonoma.

Široká komoda Canyon, dub%

Široká komoda z modelového radu Canyon - nábytok tradičného vzhľadu v útulnom medovom odtieni drevodekoru dub. Široké rámy a profilácie predných plôch navyše pôsobia masívne. Kombináciou...

Široká komoda Fun plus, s osvetlením%

Moderná biela široká komoda s osvetlením v kombinácii s dubovým drevodekorom pre príjemný domov inšpirovaný prírodou. Štýlové aplikácie s optikou rozpraskaného dreva vytvárajú skvelý kontrast a...

Úzka komoda Country, bielená pínia%

Úzka komoda z kolekcie Country - krásny nábytok vo vidieckom duchu dopĺňa tradičné hornej rímsa aj orámovanie predných plôch. Atraktívny drevodekor bielené pínie imituje drevo s bieleným náterom.

Komoda Country, bielená pínia%

Komoda o šírke 128 cm z kolekcie Country - krásny nábytok vo vidieckom duchu dopĺňa tradičné hornej rímsa aj orámovanie predných plôch. Atraktívny drevodekor bielenej pínie imituje drevo s bieleným...

Komoda/botník Bonanza, vintage optika%

Úložná komoda alebo tiež botník zo štýlovej kolekcie Bonanza - povrchy imitujúce vintage optiku popraskaných drevených lát vnesú do vášho interiéru originalitu a zároveň inšpiráciu k zariadeniu...

Široká komoda Softline, biela%

Široká komoda z programu Softline - moderný nábytok inšpirovaný populárnym retro dizajnom. Zaoblené bočné hrany, šikmé masívne nohy a drevené rukoväte vložené do predných plôch ozvláštni atmosféru...

Komoda Funny, dub strieborný/biela%

Štýlovú komodu so 4 zásuvkami a 1 dverami zo série Funny si obľúbite nielen pre jej kvalitné spracovanie. Prepracovaná štruktúra bieleho povrchu v kombinácii so šedo-béžovými tónmi dubového...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: