Drobný nábytok

V našej kategórií Drobný nábytok nakúpite tovar už od 2 €. K najčastejšie kupovaným patrí Vešiak Malea, dub san remo% a Polica Zuzana, biela/čierna mat%, ale aj Police Matt, pistácie%. Zákazníci dobre hodnotia najmä Police Brüssel, tmavá akácia% V akcií kúpite aktuálne produkt Polica Point, dub sonoma% K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Nástenná polica Cruz, 130 cm, bielená pínia/šedý dub% Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Nástenná polica Luca, dub/bielená pínia%. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Drobný nábytok a budete naozaj spokojní.

Police Brüssel, tmavá akácia%

Krásne hnedé tóny štýlového nábytku Brüssel vytvárajú príjemnú atmosféru v interiéri, kde sa budete cítiť útulne. Široké rámy konštrukcie podčiarkujú masívne efekt.

Nástenná polica Canyon, dub, 137 cm%

Nástenná polica z modelového radu Canyon - nábytok tradičného vzhľadu v útulnom medovom odtieni drevodekoru dub. Široké rámy predných plôch navyše pôsobí masívne. Kombináciou jednotlivých dielov...

Nástenná polica Melly, biela%

Nástenná polica z kolekcie Melly s nádychom obľúbeného vidieckeho štýlu - optika širokých rámov vyzerá naozaj pôsobivo. Z jednotlivých elementov nábytku Melly si tak ľahko zariadite štýlový interiér.

Polica Primo, dub riviera/biela%

Police z programu Primo v príjemnom škandinávskom štýle. Kombináciu dubového drevodekoru a bielej farby dopĺňajú zaoblené hrany, ktoré dodávajú nábytku nezameniteľný vzhľad.

Polička na stenu Bergen, biela%

Polička na stenu z programu Bergen - biely nábytok s lesklou lištou po stranách vytvára zaujímavú optiku. Z jednotlivých elementov môžete ľahko zariadiť akúkoľvek izbu a dodať Vášmu bytu štýlovú...

Nástenná polica Dark, čierny kameň%

Nástenná polica z kolekcie Dark - dodajte Vášmu bytu nádych extravagancie s nábytkom v industriálnom štýle. Povrchy v imitácii čierneho lávového kameňa dopĺňa originálne zavesenie z pravej kože.

Polica na stenu Bonanza 130 cm%

Polica na stenu zo štýlovej kolekcie Bonanza - povrchy imitujúce vintage optiku oprýskaných drevených lát vnesú do vášho interiéru originalitu a zároveň inšpiráciu k zariadeniu naozaj štýlového bytu.

Sada 3 ks políc Shelve U, biela%

Praktická sada 3 kusov políc v rôznych veľkostiach vo farbe biela. Police môžu byť rozmiestnené samostatne ,alebo tvoriť spoločnú kompozíciu na jednej stene. Hodia sa do akejkoľvek miestnosti bytu.

Set 2 ks police Duraline, čierny kov%

Set 2 ks políc s kovovým čiernym rámom - skvele doplnia industriálny dizajn interiéru a vyniknú na každej stene. Menšie a väčšie police môžu tvoriť spoločnú pôsobivú kompozíciu alebo byť...

Nástenná polica Canyon, dub, 167 cm%

Nástenná polica s celkovou šírkou 167 cm z modelového radu Canyon - nábytok tradičného vzhľadu v útulnom medovom odtieni drevodekoru dub. Široké rámy a profilácie predných plôch navyše pôsobí...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: