Bytové doplnky

V našej kategórií Bytové doplnky nakúpite tovar už od 0.24 €. K najčastejšie kupovaným patrí Skladacia stolička Livia, čierna% a Zrkadlo Askon, dub canyon%, ale aj Set vankúšov (2 ks) Evita S-POL, vzor prúžkov%. Zákazníci dobre hodnotia najmä Pekáč s vekom Steel, oválný% V akcií kúpite aktuálne produkt Úložná truhlica so sedákom Jock, motív britská vlajka% K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Stropné LED osvetlenie Puccy, guľaté% Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Stojacia lampa Arian%. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Bytové doplnky a budete naozaj spokojní.

Pekáč s vekom Steel, oválný%

Kvalitný oválny pekáč s univerzálnym vekom, ktoré možno využiť ako prídavná panvica na vyprážanie. Silné termické dno pre rýchle prehriatie a dlhodobé udržanie teploty.

Stojacia lampa Arian%

Lampa na kovovej tyči je naozajstným trendom moderných interiérov. Stabilná základňa z bieleho mramoru pre maximálnu stabilitu. Polohovateľné biele tienidlo.

WC stojan so štetkou Brendy%

Kovový WC stojan na toaletný papier v lesklom prevedení obsahuje nádobku so štetkou pre pravidelnú údržbu vašej toalety. Univerzálny moderný štýl pre každé WC.

Úložný taburet Setto London%

Úložný taburet s motívom Londýna má snímateľný sedák s prístupom do vnútorného priestoru, kam môžete ukladať veci. Ideálne do mladistvo zariadeného bytu alebo detskej izby.

Úložný taburet Setti Union Jack%

Úložný taburet v tvare kocky s motívom britskej vlajky má snímateľný sedák s prístupom do vnútorného priestoru, kam môžete ukladať veci. Ideálne do mladistvo zariadeného bytu alebo detskej izby.

Úložný kontajner Mega 43, biela%

Úložný kontajner z programu Mega v bielom dekore - variabilný program nábytku Mega je úplne univerzálny a vhodný pre zariadenie každej miestnosti. Kombinujte medzi sebou jednotlivé diely a vytvorte...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: